Sıkça Sorulan Sorular


Domain ya da alan adı, bir web sitesinin fiziksel adıdır. Her web adresinin bir domaini vardır ve bu domain o siteye özeldir. Bir domain sadece o domainin sahibi tarafından erişilebilir ve kullanılabilir. Domain, birinin doğrudan belirli bir web adresine erişmek için tarayıcıya yazdığı harf, sayı ve sembollerin birleşimidir. Örneğin sakans.com bir domaindir.
İnternet siteleri de tıpkı gerçek hayattaki siteler gibi bir arazi üzerine kurulurlar. Bir internet sitesini yayınlamak için gerekli olan sanal araziye “hosting” adı verilir. İngilizce bir terim olan hosting, dilimize “web barındırma alanı” ya da “barındırma alanı” olarak çevrilebilir.
Pazaryeri entegrasyonlarında sipariş raporu, iade raporu, ürün raporu ve müşteri raporu gibi özelliklerimiz bulunuyor. Rapor kısımlarımızda seçtiğiniz günler arasında kaç sipariş gelmiş, kaç ürün gelmiş, ne kadar tutarda sipariş gelmiş, Pazaryeri ne kadar komisyon ücreti almış, kargoya ne kadar verilmiş, sisteme girdiğiniz maaliyete göre satılan ürünlerin maaliyeti ne kadar, hangi üründen daha fazla iade gelmiş, hangi bedenden daha fazla iade gelmiş bütün hepsini öğrenebilirsiniz.
Depo sistemlerimizde barkod sistemi, raf sistemi, sipariş toplama, sipariş paketleme, otomatik fatura çıkarma gibi hizmetlerimiz bulunuyor.
Sipariş oluşturulduktan 30-60 dakika arasında tarafımızdan telefon ile size ulaşılır ve hangi hizmetten faydalanmak istediyseniz o hizmet size açılacaktır.
Hizmetiniz açılmadan önce 0 212 909 59 10 numaralı telefondan bize ulaşabilir, hizmetiniz açıldıktan sonra panelinizden destek bileti ile bize ulaşabilirsiniz.